Organizator:

Akredytacje

Podziel się

Ważne informacje dotyczące akredytacji prasowych

Szanowni Państwo,

CAVALIADA Kraków będzie inna niż wszystkie:  rozgrywane będą tylko skoki przez przeszkody, powożenie i po raz pierwszy bez udziału publiczności.

Grupa MTP wprowadzi szereg ułatwień dla mediów, chcących relacjonować to wydarzenie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Zawody będą transmitowane przez TVP Sport oraz online w formule pay-per-view. Zamiast akredytacji, dziennikarze relacjonujący to wydarzenie będą mieli możliwość otrzymania bezpłatnych kodów do streamingu (liczba kodów będzie jednak ograniczona).

Nowością będzie multimedialne Centrum Prasowe, w którym umieszczone zostaną wszystkie materiały przydatne dla dziennikarzy i przez nich zamówione. Znajdą się tam informacje prasowe, tabele wyników, zdjęcia, rozmowy z zawodnikami w formie audio i wideo, nagrania skrótów przejazdów oraz zwycięskich przejazdów przy ważniejszych konkursach.

W tym roku nie będzie możliwości oglądania CAVALIADY na żywo, ponieważ – ze względu na obostrzenia sanitarne i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom –  na teren wydarzenia będą wpuszczeni jedynie zawodnicy oraz obsługa techniczna. Dołożymy jednak wszelkich starań, by otrzymali Państwo materiały takie, takie, jakie zrobiliby Państwo, będąc na miejscu. Nagramy każdą wypowiedź, o jaką nas Państwo poproszą, zadamy pytania, które nam Państwo prześlą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie

Pozdrawiamy,

Centrum Prasowe Grupy MTP