Organizator: Grupa MTP

Bilety

Podziel się

Sprawdź, która wejściówka jest dla ciebie. Wszystkie niezbędne informacje na temat wejściówek w jednym miejscu.

Bilety na CAVALIADA KRAKÓW 2021 już w sprzedaży! 

>>>Wszystkie wejściówki znajdziesz na platformie biletowej ToBilet.pl<<<

CAVALIADA Kraków to połączenie trzech wymiarów - SPORT, TARGI i SHOW. 

SPORT - największe emocje sportowe na największej hali widowiskowo sportowej w Polsce


ARENA GŁÓWNA - tu bije serce CAVALIADY, to najważniejsze emocje sportowe, najlepsi na świecie zawodnicy i olbrzymi prestiż. To właśnie na Arenie Głownej rozgrywane są międzynarodowe konkursy w wysokiej randze CSI2*, Halowe Puchary Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi i w WKKW, jak również konkurs dowolny z muzyką CDN w ujeżdżeniu. Arena Główna gości również uwielbiane przez publiczność konkursy specjalne - Venus vs Mars, Potęgę Skoku oraz emocjonujące Speed & Music. Na Arenie Głównej odbywają się również główne bloki pokazowe.   

TARGI - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.

Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich na CAVALIADZIE w Poznaniu to największe w tej części europy targi w branży jeździeckiej. Na zwiedzających czeka ponad 100 wystawców, oferujących wszystko co jest związane z końmi. Targi na CAVALIADZIE w Krakowie to najczęściej miejsce promocji nowych kolekcji, oferowanych w przyszłym sezonie jak również wyprzedaż starszych sprawdzonych kolekcji. 
Targi to również strefa relaksu połączona z częścią gastronomiczną. Można tu zarówno dobrze zjeść, jak i wypocząć czy też zapewnić rozrywkę dzieciom. Gratką dla prawdziwych miłośników jeździectwa jest Meet The Stars - strefa spotkań z gwiazdami Polskiego i Światowego jeździectwa! to wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie i autograf od najlepszych sportowców.

SHOW - bloki pokazowe

Część pokazowa to przede wszystkim główny blok pokazowy organizowany na Arenie Głównej przy współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Co roku blok pokazowy jest aktualizowany, tak by zaskoczyć publiczność swoją nietuzinkowością. Bloki pokazowe to przede wszystkim przedstawienie koni w różnych aspektach życia codziennego jak również w historii naszego kraju. Ciekawym urozmaiceniem bloków pokazowych są pokazy grup akrobatycznych, teatralnych i kaskaderskich zapewniających dreszczyk emocji oraz niesamowite wspomnienia.

BILET SPORT - TARGI + SPORT + SHOW

 

DZIEŃ

WARIANT

CENA

KUP BILET

CZWARTEK 18.02.2021

CAŁY DZIEŃ

29 zł

PIĄTEK 19.02.2021

CAŁY DZIEŃ

45 zł

SOBOTA 20.02.2021

CAŁY DZIEŃ

109 zł

NIEDZIELA 21.02.2021

CAŁY DZIEŃ

89 zł

KARNET 18-21.02.2021

4 DNI

279 zł

 

BILET TRYBUNA VIP -Strefa VIP, Trybuna VIP, TARGI + SPORT + SHOW

Bilety dostępne już wkrótce. Strefa VIP to oddzielona przestrzeń do spotkań biznesowych i towarzyskich, z dostępem do cateringu, oddzielną recepcją VIP oraz parkingiem. Trybuna VIP to oddzielna trybuna przeznaczona wyłącznie dla gości VIP, z bezpośrednim przejściem do Strefy VIP.  

SKYBOX - luksusowa przestrzeń dla gości VIP

Do dyspozycji gości SKYBOXy o różnej konfiguracji dostępnych miejsc. Pomieszczenia o wysokim standardzie, z dostępem do cateringu i własnej trybuny. 

Skyboxy do nabycia wyłącznie bezpośrednio u Dyrektora CAVALIADA Tour - ">Radosław Kulupa