Organizator:

Bilety i transmisja

Podziel się

Wszystkie aktualne informacje o sprzedaży biletów na CAVALIADA Kraków w jednym miejscu!

CAVALIADA Kraków

02-05.03.2023!

 

Sprzedaż biletów na CAVALIADA Warszawa 2022 jest zaplanowana na przełom 2 i 3 kwartału roku, jako organizator na bieżąco śledzimy aktualne wytyczne Rządu, WHO i Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa koniom, zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia. Mamy nadzieję, że już w listopadzie spotkamy się tak jak dawniej na trybunach wypełnionych po brzegi miłośnikami koni i jeździectwa. #wearecavaliada

CAVALIADA to zmagania w aż 4 konkurencjach jeździeckich:
- Immergas Dressage Tour - ujeżdżenie
- Traf Eventing Tour / Halowy Puchar Polski w WKKW
- CAVALIADA Driving Tour/Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi
- CAVALIADA Tour/Finał LEC Pucharu Świata - skoki przez przeszkody!
CAVALIADA to międzynarodowe zawody jeździeckie, w ramach których rywalizują ze sobą zawodnicy czterech konurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW i ujeżdżenia. Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.
Na każdym wydarzeniu udostępniamy dostęp do transmisji on-line! Dzięki temu nie będąc z nami na trybunach możesz uczestniczyć w naszym wydarzeniu! Wystarczy, że wykupisz dostęp do transmisji PPV z wszystkich wydarzeń rozgrywanych na Arenie Głównej! Zobacz przejazdy topowych zawodników! Słuchaj komentarza spikera i poczuj największe emocje jeździeckie! W przerwach między konkursami zapraszamy do profesjonalnego studia CAVALIADA TV, gdzie zaproszamy najlepszych zawodników, trenerów, hodowców, influencerów i innych specjalistów z branży jeździeckiej. 
CAVALIADA Kraków to 4 dni jeździeckich emocji na najwyższym poziomie! Zaczynamy w czwartek w TAURON Arenie Kraków. Zmagania trwają aż do niedzieli. W programie klasyczne konkursy w skokach przez przeszkody, konkursy specjalne takie jak Speed & Music, Potęga Skoku oraz VENUS vs Mars w nowej formule. Nie zabraknie rywalizacji najlepszych w Polsce dzieci na kucach w ramach CAVALIADA Future. Miłośnikom WKKW z pewnością przypadnie do gustu próba terenowa na hali! W trakcie rywalizacji zobaczymy również dwa konkursy w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi oraz ujeżdżenie na poziomie Grand Prix - Immergas Dressage Tour. Program wypełniają również pokazy artystyczne oraz Polskiego Związku Hodowców Koni.
CAVALIADA Tour to największy cykl halowych zawodów międzynarodowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywać się w pięciu miastach: w Poznaniu, Sopocie,  Krakowie, Warszawie oraz Lublinie.
CAVALIADA to trzy wymiary wydarzenia: 
1. SPORT- CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach CAVALIADA Tour zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć o cenne punkty do światowego rankingu! Dodatkowo Poznań, Kraków i Warszawa to zawody zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, z wielkim finałem, który odbywa się właśnie w Krakowie. Wysoki poziom rywalizacji utrzymuje   się również w konkurencji Powożenia i WKKW. W trakcie CAVALIADA zawodnicy walczą o cenne punkty do Halowego Pucharu Polski, którego finały odbywają się w Krakowie.
2. SHOW- Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji koni arabskich, przez finałowe rozgrywki zaprzęgów huculskich o Kryształową Kulę po Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem. W latach poprzednich kibice mogli podziwiać występy La Pattat Dutka & Franczak Horse Show - piękno i precyzja najtrudniejszych elementów ujeżdżeniowych w magicznej aranżacji muzyki filmowej oraz energetyczne i szalone ewolucje na koniach w pełnym galopie w rockowym klimacie.
3. TARGI- CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko,  co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 

 

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Agata Plewa
Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk