Organizator:

Zwycięstwo Szczepaniaka

Podziel się

W dzisiejszym konkursie CAVALIADA Driving Tour triumfował Krzysztof Szczepaniak.

W pierwszych powożeniowych zmaganiach tegorocznej CAVALIADY w Krakowie, o nagrodę Gillmet Horses, pod patronatem marki Defender, wystąpiło pięć zespołów. W drugim nawrocie zwycięstwo należało dziś do zawodnika Stowarzyszenia Ranczo Rubin – Krzysztofa Szczepaniaka z końmi Maestoso Mano, Pluto XX-2, Pluto XX-21 i Pluto XX-3. Tym samym awansował na drugie miejsce w tabeli CAVALIADA Driving Tour.


„Po cichu liczyliśmy na to, że będziemy mieć dobry dzień i formę. Udało się, jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Poziom zawodników jest bardzo wysoki, w drugim nawrocie jest już duża prędkość i prawdziwa rywalizacja. W Krakowie, jak i we wszystkich innych miastach CAVALIADY, publiczność dopisuje, jesteśmy z tego bardzo dumni i serdecznie zapraszamy do dopingowania, bo przy takiej publiczności świetnie nam się jedzie.” – powiedział zwycięzca.

 

Piotr Mazurek z LKS Sokół Kunowo zajął miejsce drugie z końmi Blizard, Intercity, Inwencja i Jaśmin. Miejscem trzecim musiał zadowolić się reprezentant KSPSK Kwieki Aleksander Fularczyk z końmi Ares, Edje, Neptun i Nuta. 

 

Decydująca walka odbędzie się w sobotę – w wielkim finale CAVALIADA Driving Tour i Halowego Pucharu Polski w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi.

 

Tych, którzy nie mogą być z nami na żywo w TAURON Arenie zapraszamy do oglądania relacji na żywo – transmisja dostępna jest na stronie live.cavaliada.pl.

 

Wyniki: https://livejumping.com/ap/event/7301/competitions  

 

Sponsorem głównym CAVALIADA Tour jest PKO Bank Polski. Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP. Partnerem strategicznym jest LOTTO, partnerem Polski Związek Jeździecki oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Na CAVALIADĘ w Krakowie zaprasza gospodarz: Miasto Kraków.